Logo Tasarımı
Hakkımızda
Ne Yaparız?
Projelerimiz
Vcrea
Teklif İste
İletişim
Tüm Kategoriler
Grafik Tasarım
Web Tasarım
Fotoğraf
Artık Sıra Web 3.0'da!

Dünyanın yaklaşık son 10 yıllık sürecine bakarsak teknolojide akıl almaz bir büyüme yaşanmıştır.  Yeni telefonlar, yeni  ağlar son dönemlerde çığır açmıştır. Özellikle web dünyasında çok büyük gelişme yaşanmıştır. Web 1.0, 2.0’ın kullanıcının ihtiyacını büyümeye karşı karşılayamaz hale geldiğini görmüş olduk.

Web 3.0’ın gelmesinin konuşulduğu son yıllarda artık büyük değişimlerle birçok gereksinimin karşılanabileceği öngörülüyor.  Bu teknolojiyle birlikte artık yapılan işlemlerin aramaların ben merkezli olması düşünülüyor. Yani artık internet üzerindeki her şey kişiye özel olarak bulunabilecek. Sorgulamalar daha anlaşılır ve günlük bir dille yapılabilecek. İnternetten sorabileceğiniz sorularınıza daha kolay yanıt almanız sağlanacak. Kullanıcı ne isteyebilir ne arayabilir artık o düşünülecek. Yani internet artık büyük bir yapay zeka haline dönüşecek.  Düşüncelerin gelişmesi sayesinde yenilikler ve gelişmeler hızlı ve sürekli hale gelecek.

Artık büyük ve büyümekte olan firmaların bu teknoloji  için atılımlar yaptığını düşünürsek internet ağı oldukça hareketli ve hızlı olacaktır.  Zengin bir web dünyasının en yüksek noktalarına ulaşılacaktır.